خدمات

خرید

مجموعه‌ی اتومارکت با بهره گیری از کارشناسان مجرب در امر خرید انواع اتومبیل و موتورسیکلت های خارجی ، با سابقه ی درخشانی که نزد مشتریان دارد ، شرایطی را برای خریداران وسایل نقلیه ی لوکس فراهم کرده تا در کوتاهترین زمان ممکن و به سهولت میتوانند اتومبیل مورد نظر خود را در انتخاب و خریداری کنند تا از لذت یک خرید آسان و مطمن بهره‌مند شوند.

فروش

 در امر فروش نیز اتومارکت با تکیه بر شناخته شده بودن و مورد توجه بودنِ برند اتومارکت نزد اهالی بازار خودرو ، وضعیت کاملا مطلوب و مورد رضایتی را برای فروش خودروهای مشتریان خود با سرعت بالا در امر فروش و انجام خدمات نقل انتقال و تعویض پلاک و .... فراهم آورده است.

مشاوره

تیم مشاوران اتومارکت ، با بهره‌گیری توان و تجربه‌ی بالای خود و اشراف به وضعیت بازار خودرو کشور در تلاش‌اند ، تا به کسانی که قصد خرید یا فروش و یا اطلاع از قیمت های روز یا مشخصات فنی و مقایسه ای خودروها را دارند ، با صبوری و دقت بالا پاسخگویی داشته و با صداقت و صراحت شرایطی را برای مشتریان فراهم آورند که هر فردی با توجه به سلیقه شخصی و میزان بودجه‌ی خود ، بتواند به بهترین جمع بندی و در نهایت انتخاب گزینه ی مناسب برای خرید یا فروش و یا معاوضه ی اتومبیل خود نزدیک شود و با اطمینان خاطر دست به انتخاب بزند.